Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
ANHUI SOCOOL REFRIGERATION CO., LTD.
Dom

ANHUI SOCOOL REFRIGERATION CO., LTD.

Chiny ANHUI SOCOOL REFRIGERATION CO., LTD. Certyfikaty
Chiny ANHUI SOCOOL REFRIGERATION CO., LTD. Certyfikaty
Thanks we received the 2 containers on time everything is good more than what we expected. Will send you all pictures soon.

—— Rukshana

The temperature performaces of all cabinets are perfect! We like them very much!

—— Diego

Im Online Czat teraz

ANHUI SOCOOL REFRIGERATION CO., LTD.

1 2 3 4 5
ANHUI SOCOOL REFRIGERATION CO., LTD. ANHUI SOCOOL REFRIGERATION CO., LTD. ANHUI SOCOOL REFRIGERATION CO., LTD. ANHUI SOCOOL REFRIGERATION CO., LTD. ANHUI SOCOOL REFRIGERATION CO., LTD.
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
marki : SINCOOL
Ilość pracowników : 100~200
Coroczne wyprzedaże : 5000000-6000000
pc Export : 80% - 90%
Wprowadzenie
Historia
Usługa
Nasz zespół

Anhui Socool Refrigeration Co., Ltd koncentruje się na produkcji, dystrybucji i eksporcie urządzeń chłodniczych dla supermarketów i kuchni handlowych. Nasze produkty obejmują wielopoziomową lodówkę z otwartym wyświetlaczem, obsługują blat, wielopoziomową szklaną szafkę, zamrażarkę wyspową, pionową szklaną lodówkę i zamrażarkę, chłodziarka i zamrażarka kuchenna ze stali nierdzewnej, kuchenną lodówkę i zamrażarkę kuchenną, chłodziarka i zamrażarka wielkopowierzchniowa oraz kabina chłodnicza.

Większość naszych produktów przeszła standard CE, CB, ETL, ROHS, MPES, SASO itd. Dzięki doskonałej jakości, stylowemu wzornictwu i stabilnej wydajności nasze produkty są dobrze akceptowane na rynku chińskim i zostały wywiezione na ponad 20 krajów zamorskich w Azji Południowo-Wschodniej, Australii, Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Ameryce Północnej i Południowej.

Szczycimy się naszymi inżynierami ds. Badań i rozwoju, warsztatami metalowymi, laboratoriami i technikami kontroli jakości. Nasi profesjonalni technicy i inżynierowie serwisowi są pełni wigoru i witalności, wystarczającego doświadczenia i innowacji. I używamy wiodących i zaawansowanych urządzeń produkcyjnych i technologii produkcji w branży chłodniczej oraz ścisłego systemu kontroli jakości, aby zagwarantować wysoką jakość, wysoką stabilność i wysoką trwałość naszych produktów.

Opowiadamy się za organicznym połączeniem i idealną konsolidacją innowacji technologicznych i humanistycznej troski oraz stosujemy zasadę biznesową polegającą na koncentrowaniu się na głównym zapotrzebowaniu klientów i specjalizowaniu się w przyjemnej jakości produktów. Traktujemy „Wiarygodność, a usługi dla klientów są zawsze naszym priorytetem!” Jako nasz kodeks postępowania w biznesie. Wierzymy, że możemy stać się godnym zaufania partnerem w zakresie urządzeń chłodniczych w supermarketach i kuchniach komercyjnych.

Szczegóły kontaktu
ANHUI SOCOOL REFRIGERATION CO., LTD.

Osoba kontaktowa: Mr. Gary Tsui

Tel: 0086-18255182566

Faks: 86-551-64287663

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)