Wyślij wiadomość
ANHUI SOCOOL REFRIGERATION CO., LTD.
ANHUI SOCOOL REFRIGERATION CO., LTD. profil firmy
profil firmy
Dom >
ANHUI SOCOOL REFRIGERATION CO., LTD. profil firmy
O nas
Łączność
Łączność: Mr. Gary Tsui
Faks: 86-551-64287663
Skontaktuj się teraz
Napisz do nas

ANHUI SOCOOL REFRIGERATION CO., LTD.

Chiny ANHUI SOCOOL REFRIGERATION CO., LTD. profil firmy
ANHUI SOCOOL REFRIGERATION CO., LTD.
ANHUI SOCOOL REFRIGERATION CO., LTD.
ANHUI SOCOOL REFRIGERATION CO., LTD.
ANHUI SOCOOL REFRIGERATION CO., LTD.
ANHUI SOCOOL REFRIGERATION CO., LTD.
Rynek Główny:
Ameryka Północna , Ameryka Południowa , Zachodnia Europa , Wschodnia Europa , Azja Południowo-Wschodnia , Bliski Wschód , Afryka , Oceania
Rodzaj działalności:
Producent , Dystrybutor / Hurtownik , Eksporter
Marki:
SINCOOL
Ilość pracowników:
100~150
Coroczne wyprzedaże:
5000000-6000000
Rok założenia:
2017
Eksport szt:
80% - 90%
obsługiwanych klientów:
200
Szczegóły firmy

Chiny ANHUI SOCOOL REFRIGERATION CO., LTD. profil firmy 0

 

ANHUI SOCOOL REFRIGERATION CO., LTD.koncentruje się na produkcji i eksporcie sprzętu chłodniczego dla supermarketów.Nasze produkty obejmują szafki wielopoziomowe, witryny nad ladami, zamrażarki wyspowe, witryny ze szklanymi drzwiami, witryny na ciasta, witryny na lody i chłodnie.

 

Większość naszych produktów spełniła standardy CE, SEC, GEMS, SABRE itp. Dzięki doskonałej jakości, stylowemu wzornictwu i stabilnej wydajności nasze produkty są dobrze akceptowane na rynku chińskim i zostały wyeksportowane do ponad 20 krajów zamorskich w Azja Południowo-Wschodnia, Australia, Europa, Bliski Wschód i Ameryka.

 

Chiny ANHUI SOCOOL REFRIGERATION CO., LTD. profil firmy 1

 

Większość naszych produktów spełniła standardy CE, CB, ETL, ROHS, MPES, SASO itp. Dzięki doskonałej jakości, stylowemu wzornictwu i stabilnej wydajności nasze produkty są dobrze akceptowane na rynku chińskim i zostały wyeksportowane do ponad 20 krajów zamorskich w Azji Południowo-Wschodniej, Australii, Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Ameryce Północnej i Południowej.

 

Chiny ANHUI SOCOOL REFRIGERATION CO., LTD. profil firmy 2

 

Możemy pochwalić się naszymi inżynierami ds. badań i rozwoju, warsztatami metalowymi, laboratoriami i technikami kontroli jakości.Nasi profesjonalni technicy i inżynierowie serwisowi są pełni wigoru i witalności, wystarczającego doświadczenia i innowacyjności.Korzystamy z wiodących i zaawansowanych urządzeń produkcyjnych i technologii produkcji w branży chłodniczej oraz ścisłego systemu kontroli jakości, aby zagwarantować wysoką jakość, wysoką stabilność i wysoką trwałość naszych produktów.

 

Chiny ANHUI SOCOOL REFRIGERATION CO., LTD. profil firmy 3

 

Opowiadamy się za organicznym połączeniem i doskonałą konsolidacją innowacji technologicznych i humanistycznych, a także przestrzegamy zasady biznesowej skupiającej się na podstawowych potrzebach klientów i specjalizujemy się w przyjemnej jakości produktów.Kierujemy się zasadą: „Wiarygodność i obsługa klienta są zawsze naszym priorytetem!”zgodnie z naszym kodeksem postępowania w biznesie.Wierzymy, że możemy stać się Twoim godnym zaufania partnerem w zakresie sprzętu chłodniczego dla supermarketów i kuchni komercyjnych.

 

Chiny ANHUI SOCOOL REFRIGERATION CO., LTD. profil firmy 4

Chiny ANHUI SOCOOL REFRIGERATION CO., LTD. profil firmy 5

OEM/ODM
Anhui Socool Refrigeration Co. Ltd ma na celu dostarczyć wszystkie twoje potrzeby chłodnicze w supermarkecie i kuchni handlowej.

Nasze Usługi:

1. Przed złożeniem zamówienia możesz skonsultować się z nami w sprawie Twoich potrzeb w supermarkecie lub kuchni handlowej. Możemy dostarczyć informacji na temat projektu layoutu, listy urządzeń, wymagań elektrycznych itp. Dzięki temu możesz mieć wizualne i jasne zrozumienie swoich potrzeb.

2. Po potwierdzeniu zamówienia i rozpoczęciu produkcji, będziesz na bieżąco informowany o procesie produkcji. I możemy pochwalić się szybkim i terminowym dostarczeniem zamówienia wraz z zarządzaniem warsztatami naukowymi.

3. Po zakończeniu zamówienia i zatwierdzeniu jakości produktów przez Państwa, zorganizujemy wysyłkę morską.

Kontrola jakości

1. Wszystkie nasze urządzenia chłodnicze są wyposażone w markowe części, takie jak Embraco, Copeland, Bitzer Compressor, zawór rozprężny Danfoss, regulator temperatury Carel i Dixell, silniki wentylatorów EBM.

2. Zarządzanie naukowe w fabryce zapewnia, że ​​wszystkie produkty są wytwarzane zgodnie ze standardowymi procesami i regułami.

3. Każdy wyprodukowany przez nas produkt zostanie dokładnie przetestowany w laboratorium przed wysyłką, podobnie jak temperatura, bezpieczeństwo elektryczne.

Usługi posprzedażne:


1. zapewniamy 1 rok gwarancji na wszystkie nasze produkty. W ramach gwarancji, będziemy stać na zepsute koszty części.


2. Szybka reakcja na problemy naszych produktów.


3. Części zamienne są wysyłane do ciebie szybką przesyłką kurierską za darmo w ciągu okresu gwarancyjnego.

4. Części FOC wysłane w przesyłce.

Historia

W listopadzie 2012 r. Powstała Socool Refrigeration. W tym czasie głównie eksportowaliśmy różne komercyjne lodówki do supermarketów.

W 2013 roku nasza roczna frekwencja eksportowa wyniosła ponad 1 milion USD.

W marcu 2014 roku jest to kamień milowy dla Socool Refrigeration. Uruchomiliśmy fabrykę. Fabryka wyprodukowała gabloty chłodnicze oraz zamrażarki i chłodziarki do supermarketów.

W maju 2014 r. Socool Refrigeration przeniosło biuro operacyjne i salon wystawowy do większego sklepu.

W 2014 r. Zarówno rynek krajowy, jak i zagraniczny znacznie się rozwinął. Ogólna frekwencja w 2014 roku wynosi ponad 3 miliony USD.

W 2015 r. Zainwestowaliśmy nowe urządzenia produkcyjne i opracowaliśmy nową linię produktów w supermarketach i kuchniach komercyjnych. Okazało się, że było to mądre posunięcie, ponieważ nasze nowe produkty zostały dobrze przyjęte przez klientów. A roczne obroty w 2015 roku wzrosły do ​​4 milionów USD.

W 2016 r. Zwróciliśmy większą uwagę na kontrolę jakości produktów. Utworzyliśmy nowe laboratorium testowe i poświęcamy więcej czasu i pieniędzy na szkolenie naszych pracowników w zakresie znormalizowanej produkcji.

W 2016 roku nasza roczna frekwencja wyniosła 5 milionów USD.

W lipcu 2017 r. Utworzyliśmy osobne centrum operacyjne, aby w bardziej profesjonalny sposób obsługiwać sprzedaż na rynkach chińskich i zagranicznych.

W 20 18 roku nasza roczna frekwencja osiągnęła 7 milionów USD.

Nasz zespół

Nasza firma obejmuje:

Anhui Socool Refrigeration Co., Ltd. działa jako centrum operacyjne i showroom dla marketingu. Składa się ona z:

Dyrektor zarządzający

2 Sprzedaż na rynek zagraniczny

4 Sprzedaż na rynek chiński

2 Technik dla usług posprzedażnych

1 w przypadku zasobów ludzkich

Socool Refrigeration Limited pracuje jako baza produkcyjna. Składa się ona z:

Główny menadżer

4 Inżynierowie ds. Badań i rozwoju

1 w przypadku zasobów ludzkich

2 Sprzedaż za zorganizowanie produkcji zamówienia

70 Pracownicy produkcji i magazynu

2 QC w laboratorium testowym