Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

ANHUI SOCOOL REFRIGERATION CO., LTD.

dobra jakość Deli Display Lodówka na sprzedaż
dobra jakość Deli Display Lodówka na sprzedaż
Thanks we received the 2 containers on time everything is good more than what we expected. Will send you all pictures soon.

—— Rukshana

The temperature performaces of all cabinets are perfect! We like them very much!

—— Diego

Im Online Czat teraz

ANHUI SOCOOL REFRIGERATION CO., LTD.

1 2 3 4 5
ANHUI SOCOOL REFRIGERATION CO., LTD. ANHUI SOCOOL REFRIGERATION CO., LTD. ANHUI SOCOOL REFRIGERATION CO., LTD. ANHUI SOCOOL REFRIGERATION CO., LTD. ANHUI SOCOOL REFRIGERATION CO., LTD.

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
marki : SINCOOL
Ilość pracowników : 100~200
Coroczne wyprzedaże : 5000000-6000000
pc Export : 80% - 90%

Anhui Socool Refrigeration Co., Ltd koncentruje się na produkcji, dystrybucji i eksporcie urządzeń chłodniczych do supermarketów i kuchni komercyjnych. Nasze produkty obejmują wielopoziomową otwartą lodówkę ekspozycyjną, stoją na blacie, wielopoziomową szklaną szafkę drzwiową, wyspową zamrażarkę, chłodnicę i zamrażarkę do szafek stojących, chłodziarko-zamrażarkę kuchenną ze stali nierdzewnej i zamrażarkę, lodówkę i zamrażarkę do lodówek, chłodziarko-zamrażarkę oraz chodzić w chłodni.

Większość naszych produktów przekroczyła standard CE, CB, ETL, ROHS, MPES, SASO i innych. Dzięki doskonałej jakości, stylowemu wzornictwu i stabilnej wydajności nasze produkty są dobrze akceptowane na chińskim rynku i zostały wyeksportowane do ponad 20 krajów zamorskich w Azji Południowo-Wschodniej, Australii, Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Ameryce Północnej i Południowej.

Możemy pochwalić się naszymi inżynierami ds. Badań i rozwoju, warsztatami metalowymi, laboratoriami i technikami kontroli jakości. Nasi profesjonalni technicy i inżynierowie serwisu są pełni wigoru i witalności, wystarczającego doświadczenia i innowacji. Korzystamy z wiodącego i zaawansowanego sprzętu produkcyjnego i technologii produkcji w branży chłodnictwa i ścisłej kontroli jakości, aby zagwarantować wysoką jakość, wysoką stabilność i wysoką trwałość naszych produktów.

Opowiadamy się za organiczną kombinacją i perfekcyjną konsolidacją innowacji technologicznych i humanistycznej troski oraz zgodnie z zasadą biznesową, która skupia się na głównym zapotrzebowaniu klientów i specjalizuje się w przyjemnej jakości produktów. Przyjmujemy "Wiarygodność i usługi dla klientów są zawsze naszym priorytetem!" Jako nasz kodeks postępowania biznesowego. Wierzymy, że możemy stać się Twoim zaufanym partnerem w zakresie urządzeń chłodniczych dla supermarketów i kuchni komercyjnych.

Szczegóły kontaktu
ANHUI SOCOOL REFRIGERATION CO., LTD.

Osoba kontaktowa: Mr. Gary Tsui

Tel: 0086-18255182566

Faks: 86-551-64287663

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)